HEMEN TAKSİ İSTE

HİZMETLERİMİZ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

YEREL YOLLAR

Arayın, bulunduğunuz yerden sizi alalım konforlu ve güvenli bir şekilde istediğiniz lokasyona ulaşımınızı sağlayalım.

 

HAVA ALANI TRANSFERLERİ

Seyahatiniz için hava alanına ulaşmaya ihtiyacınız var ise saatli rezervasyonu yaptırın. Tam dakikasında sizi istediğiniz lokasyondan alalım.

 

İŞ SEYAHATLERİ

Başka bir şehirden misafirleriniz mi geliyor, istediğiniz yerde misafirlerinizi karşıyalayım, size konforlu ve güvenli bir yolculuk sunalım.

 

MAHALLELER

TAKSİ HİZMETİ SAĞLADIĞIMIZ MAHALLELER

Menemen 29 Ekim Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen 29 Ekim mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen 30 Ağustos Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen 30 Ağustos mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen 75.Yıl Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen 75.Yıl mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen 85.Yıl Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen 85.Yıl mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen 9 Eylül Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen 9 Eylül mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Asarlık Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Asarlık mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Ahıhıdır Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Ahıhıdır mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Alaniçi Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Alaniçi mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Atatürk Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Atatürk mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Ayvacık Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Ayvacık mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Bağcılar Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Bağcılar mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Belen Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Belen mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Bozalan Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Bozalan mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Buruncuk Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Buruncuk mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Camiikebir Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Camiikebir mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Cumhuriyet Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Cumhuriyet mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Çaltı Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Çaltı mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Çavuş Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Çavuş mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Çukurköy Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Çukurköy mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Değirmendere Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Değirmendere mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Doğa Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Doğa mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Emiralem Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Emiralem mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Esatpaşa Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Esatpaşa mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Fatih Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Fatih mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Gaybi Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Gaybi mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Gazi Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Gazi mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Gazi Mustafa Kemal Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Gazi Mustafa Kemal mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Göktepe Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Göktepe mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Gölcük Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Gölcük mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Görece Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Görece mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Günerli Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Günerli mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Hasanlar Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Hasanlar mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Hatundere Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Hatundere mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Haykıran Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Haykıran mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Irmak Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Irmak mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen İğnedere Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen İğnedere mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen İncirli Pınar Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen İncirli Pınar mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen İnönü Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen İnönü mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen İsmet İnönü Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen İsmet İnönü mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen İstiklal Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen İstiklal mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Karaorman Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Karaorman mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kasımpaşa Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kasımpaşa mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kazımpaşa Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kazımpaşa mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kemal Atatürk Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kemal Atatürk mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kesik Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kesik mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kır Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kır mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Mermerli Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Mermerli mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Musabey Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Musabey mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Mustafa Kemal Atatürk mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Seydinnasrullah Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Seydinnasrullah mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Süleymanlı Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Süleymanlı mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Süzbeyli Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Süzbeyli mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Telekler Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Telekler mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Turgutlar Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Turgutlar mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Tuzçullu Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Tuzçullu mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Tülbentli Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Tülbentli mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Uğur Mumcu Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Uğur Mumcu mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Ulus Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Ulus mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Villakent Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Villakent mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Yahşelli Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Yahşelli mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Yanıkköy Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Yanıkköy mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Yayla Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Yayla mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Yeşil Pınar Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Yeşil Pınar mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Yıldırım Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Yıldırım mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Zafer Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Zafer mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Zeytinlik Mahallesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Zeytinlik mahallesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

HASTANELER

TAKSİ HİZMETİ SAĞLADIĞIMIZ HASTANELER

Menemen Sada Hastanesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Sada hastanesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Devlet Hastanesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Devlet hastanesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Yaşam Sağlık Hastanesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Yaşam Sağlık hastanesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Diş Hastanesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Diş hastanesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Çağnur Rehabilitasyon Hastanesi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Çağnur Rehabilitasyon hastanesine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

OKULLAR

TAKSİ HİZMETİ SAĞLADIĞIMIZ OKULLAR

Menemen Emiralem Karşıyaka Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Emiralem Karşıyaka kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Ekin Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Özel Ekin kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Gelişim Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Özel Gelişim kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Amerikan Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Özel Amerikan kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Paylaşım Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Özel Paylaşım kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Dalton Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Özel Dalton kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen 29 Ekim Koleji

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen 29 Ekim kolejine 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

ÖZEL BÖLGELER

TAKSİ HİZMETİ SAĞLADIĞIMIZ ÖZEL BÖLGELER

Menemen Plastik Organize Sanayi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Plastik Organize Sanayi 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kastaş

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kastaş 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Alp Plastik Sanayi

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Alp Plastik Sanayi 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen SYM Plastik

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen SYM Plastik 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Ege Pen

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Ege Pen 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

Menemen Kartal Ambalaj

Menemen Metro Taksi olarak, Menemen taksi sınırları içerisinde kalan Menemen Kartal Ambalaj 7/24 taksi hizmeti sunmaktayız. Güvenli, konforlu bir taksi yolcuğuluğu için bize güvenebilirsiniz.

SADECE EN İYİ SÜRÜCÜLER

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Yolculuğunuz sırasında keyifli ve huzurlu hissedebilmeniz için, sadece yüksek nitelikli sürücüler ile çalışıyor, müşteri memnuniyeti adına sürekli sürücülerimizi denetliyoruz.

SÜRÜCÜLERİMİZ